BPZ 400 MAX

availability:

In stock

BPZ 400 Max, BETA-PAK zincirli termoform makinalarının panzeri olan bu modelimiz, sütlü tatlılar ve unlu mamuller için ideal olan modeldir. Her türlü özel uygulama ve şekilli kesimler için üretilmiştir. Kapasitede maksimumu zorlayan, türünün en gelişmişidir. Ürüne uygun ve yüksek hassasiyetli dozajlama sistemine sahip, küçük ölçekli veya büyük ölçekli, yüksek hijyenli paketleme yapan gelişmiş bir ambalajlama sistemidir.

Tek bir operatörle sessiz ve arızasız çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren bir makinadır. Ana şase ve ayaklar da dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik ve sac profillerden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür. Pnömatik hatlarda dünyanın en kaliteli malzemeleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır.
BPZ 400 Max, servo motor ile ihtiyaca uygun dijital ilerleme sistemi, çalışma parametrelerinin izlenip istenilen değişikliklerin kolayca yapılabildiği en son teknoloji ürünü modüler PLC kumanda sistemi, dış etkilere karşı yalıtımlı dokunmatik operatör paneli ile size daha rahat çalışma ortamı oluşturuyor.
Makina üzerinde kullanılan bütün ekipmanlar CE belgesine sahiptir. Makina, kullanım kolaylığı sayesinde farklı kalıpları da destekler.
Kapasite 7-10 vuruş/dak.
Film Genişliği yumuşak film 220 mm – 560mm sert film 290mm – 560mm
Film Kalınlığı 80 mik. – 1000 mik
Alt Film (PVC+PE) / (PET+PE) / (XPP+PE) / (PA+PE) /
Üst Film (PA+PE) / (ALU) / (KA +PE)
Hatve 80mm – 650mm
Şekil Derinliği max. 125mm
Makina Boyu 6.000 mm-12.000 mm