İnsan Kaynakları Politikası

Strateji ve hedeflerin gerçekleşmesinde şirketimizi başarıya götüren en önemli güç kaynaklarımızdan birinin çalışanlarımız olduğu esası ve “ÖNCE İNSAN” yaklaşımı ile çalışanlarımızın, geleceğimizin teminatı olarak gören ve değerlendiren bir anlayış, İnsan Kaynaklarımızın temelini oluşturmaktadır.

– Şeffaflık ve Eşitlik,
– Sürekli Gelişim,
– Doğru İşe Doğru İnsan
– Takım Ruhu
– Kurumsal Kültür

prensibini ilke edinmiş, açık kapı politikası ile hareket eden, sorumluluk sahibi kişilerden oluşan bir takım olmak üzere yola çıktık.

İK politikamız ile çalışanlarımızın;

Kişisel ve Mesleki açılardan gelişebilecekleri sağlıklı ve güvenli çalışma ortamını yaratmak. Kendilerini, “Sürekli Gelişen” bir organizasyonun üyesi olarak hissetmelerini sağlamak. Bireysel farklılıklarını doğru değerlendirmek ve yönlendirmek. Başarıyı ödüllendirmek, gelişmeye açık yönlerini desteklemek ve potansiyel özelliklerin ortaya çıkmasını sağlamak.

Kişisel Hedeflerini, Firma hedefleri ile aynı doğrultularda planlamak olarak düşünüyoruz. Buna göre planlama yapıyoruz ve politikalarımızı geliştiriyoruz. Kurumumuz, İnsan kaynaklarının Stratejik bir önemi olduğunun farkında olarak, bu günün koşullarına, yarının beklentilerine ve özel ortamların gereklerine uygun profesyonelleri bünyesinde tutmaya özen göstermektedir.

Vertical cropped image of a businessperson carrying a leather briefcase isolated on grey

Açık Pozisyonlar

tam zamanlı
Genel Başvuru

Merkez Ofis