PROFESYONEL DESTEK

AKILCI PAKETLEME
Ipsum

Betapak
Özel Bakım

Betapak ailesine hoşgeldiniz. Profesyonel destek çözümlerimiz, satış sonrası tüm ihtiyaçlarınız için mükemmel ürün ve hizmeti garanti eder. İçerisinde optimizasyon, showroom ziyaretleri, garanti uzatması, revizyon, orijinal ve garantili yedek parça, dünyanın her yerinde ihtiyaç duyduğunuz haran teknik destek imkanı ve satın almış olduğunuz makinenizin potansiyelinden tam olarak faydalanabilmeniz için, dilerseniz fabrikamızda ya da üretim merkezinide yerinde eğitimler vererek proseslerinizin sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz.

OPTİMİZASYON
Optimizasyon ile işinizi sürdürülebilir, karlı ve güvenilir bir noktaya getirin. Betapak teknolojisi ile enerji tasarrufunu optimum seviyede tutun.
ZİYARET EDİN
Makine testleri ve ürün tanıtımlarını fabrikamızı ziyaret ederek, size uygun en iyi çözümü yerinde deneyimleyerek bulabilirsiniz.
GARANTİ UZATMASI
Garantinin uzatılmasıyla birlikte sürpriz onarım maliyetleri için endişelenmenize gerek kalmaz. Hızlı ve profesyonel yollarla etliki bir biçimde çözümleriz.
REVİZYON
Kapsamlı bir revizyonla mevcut sisteminize yeni modüller entegre ederek hizmet ömrünü uzatıyor ve karlılık seviyesini arttırıyoruz.
YEDEK PARÇA
Orijinal yedek parçalarımız, üretimlerinizin güvenilir ve maksimum performans ile verimli devam etmesini garanti eder. İhtiyaç duyduğunuz her an Betapak orijinal yedek parça ve ekipmanları edinmenizi 7 gün 24 saat sağlayabiliriz.
SATIŞ SONRASI
Betapak uzman servis teknisyenelerimiz uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile aksaklıkların nedenlerini en kısa süre içerisinde tespit eder, onarır ve sisteminizi maksimum kullanılabilirlik ile sorunsuz çalışacağını garanti eder.
EĞİTİM
Çalışanlarınıza birebir veya online verilen teorik ve pratik eğitim ile yatırımlarınızın potansiyelini daha verimli hale getirebilirsiniz.