HAKKIMIZDA

BETA-PAK; Thermoform ambalajlama sektöründe 1997’den bugüne faaliyet gösteren 25 yıllık tecrübesi ile, yüksek kaliteli, ileri teknlojiyi benimsemiş profesyonel ekip çalışmasını ön planda tutan, devamlı olarak gelişen ve geliştiren, sektöründe dünyadaki gelişmeleri takip eden ve gelişmelerin getirmiş olduğu yenilikleri anında uygulayıp yeni gelişmelere yelken açan teknolojide ısrarcı, yaptıklarını ve yapacaklarını yeterli görmeyen, her geçen gün hedeflerini yükselten işinde idealist bir yapıya sahip olan bir makine üreticisidir…

Vizyon

Günümüz şartlarında teknik ve teknoloji durmadan değişmekte ve gelişmektedir. Bu değişim ve gelişme bireylerin ve kurumların üzerine uyma ve uygulama sorumluğunu getirmiştir. Bu sorumluluğu ve yükümlülüğü kendimize ilke edinerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutup üretici ve tüketici dostu makinalar üretmeyi kendimize vazife olarak gördük. Dolayısıyla teknolojinin tüm sistemlerini kullanıp siz değerli müşterilerimize en iyi, en güzel, en mükemmel makinaları üretmekten ve sunmaktan kıvanç ve mutluluk duyuyoruz...

Üretim aşamasında güvenlik/emniyet ve insan sağlığı ön planda tutulmuş, malzeme seçiminde hassas davranılmış, uygun sertifikalı standarda uygun malzemeler kullanılmıştır.

Misyon

İlkesel olarak her ne kadar makina imal eden bir kuruluşta olsak fert olarak bizlerde birer tüketiciyiz. Ürettiğimiz makinalardan çıkan ürünleri kullanmaktayız. Tüketici bilinci içerisinde makinalarımıza özen göstermekteyiz. Aynı zamanda tüketici kimliğimizle de üreticimizin sorunlarını, istek ve arzularını iyi bilmemizden kaynaklanan deneyim ve tecrübeyle üreticimize kaliteli, sorunlarına çüzüm, fiyat uygunluğu, teknolojik gelişmelerin hemen uygulandığı makinalar üretmeyi hedef ve amaç edindik.
Hedeflerimiz arasında ülkemizin daha önce yaşamış olduğu teknolojik geri kalmışlığını yok etmek, kendi alanımızda dışa bağımlılığı azaltmak, teknolojide ileri ülkeleri dahi geçip, dünya standartlarını bizlerin belirleyeceği uygun ortamı oluşturup, dünya konjoktöründe hakkımız olan yeri almaktır.

Hızlı Çözümler

Mutlak Güvenlik

Adil Fiyat Politikası

Yüksek Kalite

Kilometre Taşları

1997
75 m2 alanda 3 ortakla kuruldu.
2001
Şirket büyümesi adına 10 yıllık uzun dönem planları hazırlandı. Yurtdışı makine satışları başladı.
2002
Firma tesisleri 300m2'den 800 m2'ye kadar genişletildi.
2005
Yurtdışında temsilcilikler kurulmaya başlandı.
2008
Kurumlar Vergisi Takdirname Özel Ödülü
2009
İstanbul Ticaret Odası İhracat Başarısı 2.Ödülü
2011
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri En Fazla İhracat Yapan 2. Firma Ödülü
2014
Üretim Tesisi 4800m2 genişletildi. 6 ülkede temsilcilik açıldı. Personel Sayısı 115'e Ulaştı.
2016
Hindistan Temsilciliğimiz Faaliyete Geçirildi.
2017
Amerika Temsilciliğimiz Faaliyete Geçirilerek İhracat Yapılan Ülke Sayısı 65' çıkarıldı.
2018
Üretim Tesisi 8000m2'ye çıkarıldı. Yıllık Ciro 15 M$