SEKTÖRLER

Medikal - İlaç

Medikal ve İlaç endüstrileri güvenilir, tekrarlanabilir ve izlenebilir ambalaj çözümleri sunmak, sterilize edilmiş medikal cihazların maximum koruma ve fonksiyonları icra edebilecek yetileri muhafaza için, tüm standartları karşılayan paketleme çözümleri sağlar.

Bu endüstride ürünleri korumak için plastik filmler, özel medikal kağıt malzemeleri, aluminize  ambalaj malzemeleri kullanarak mikro organizmalar ve nem istenen spektlerde korunması sağlanmış olunur.

Paketleme çözümlerimizde belli başlı aşağıda açıkladığımız yöntemler ile sterilize edilir.

Buhar ile yapılan Isıl İşlemler
Sterilizasyon gazlarının kullanımı örneğin ; Etilen oksit gaz geçirgen bir yapıya sahiptir. Ambalaj üzerindeki gözeneklerden geçmek suretiyle sterilize edilir.

Sterilizasyonda birkaç örnek ile açıkladığımız yöntemler dışındaki diğer yöntemlerde de (GAMA ile ) her türlü kullanımda ergonomik ürüne zarar vermeden açılabilirlik paketleme çözümlerimizde yer almaktadır.

Medikal endüstrisi paketleme konusunda yüksek beklentilere sahiptir. Bu nedenle gerekli tüm hijyen standartları karşılanmalı ve termoform paketleme makineleri müşterilerin bireysel gereksinimlerine göre tasarlanmalıdır.