SEKTÖRLER

Su ve Meyve Suları

Porsiyon ürünlerinin artması ile beraber bardak su ve meyve suyunun bunu takip ettiğini görüyoruz. Bu kapsamda maliyeti minimuma düşüren folyo kullanımında fireyi azaltan know-how projelere sahiptir. Özellikli bardak dizaynlarına sahiptir. Bu dizaynlar taşıma ergonomisine uygun tasarlanır. Bununla beraber otomatik olarak hat sonu “end of line” projelerinde robotik olarak dizilimi viyol , kutu, shrink paketleme seçeneklerini sunar.

 PT robotsuz ekonomik paketleme makinaları ailenin küçük dev adamlarıdır. Bu grup her türlü sıvı ile dolum uygulamalarında standart kapasitelerin vazgeçilmezi olmuştur. Sınıfının en aranan modellerini içeren grup kapladığı alandan ve dolumdaki hassaslığından dolayı da isim yapmıştır. Tek bir operatörle çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren, sessiz ve arızasız çalışan makinalardır. Ana şase ve ayaklar da dahil olmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik ve sac profillerden yapıldıkları için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdürler. Motor ve pnömatik hatlarında dünyanın en kaliteli malzemeleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır.

BPT robotsuz ekonomik paketleme makinaları; servo motor ile ihtiyaca uygun dijital ilerleme sistemleri, çalışma parametrelerinin izlenip istenilen değişikliklerin kolayca yapılabildiği en son teknoloji ürünü modüler plc mikro işlemci kumanda sistemleri, dış etkilere karşı yalıtımlı dokunmatik operatör panelleri ile size daha rahat çalışma ortamı oluşturuyorlar.

Makinalar üzerinde kullanılan bütün ekipmanlar CE belgesine sahiptir. Makinalar, kullanım kolaylığı sayesinde farklı kalıpları da desteklemektedirler.