SEKTÖRLER

Tavuk Ürünleri

BETA-PAK Tavuk ürünlerindeki paketleme başarısını gerçekleştirdiği projelerin tecrübe zenginliği ile sürdürmektedir.

BETA-PAK özellikle bir ürünün başarısının ambalaj kalitesi ile direk bağlı olduğu düşüncesi ile 24 yıllık iş tecrübesi içerisinde maliyet odaklı olmak kaydıyla özellikle yüksek kalitede bir paketleme mantığı ile çalışmaktadır. Tavuk ürünleri bilindiği üzere gıda sektöründe dış ortam mikrobiyolojisinden fazlaca etkilenen bir yapıda olması sebebi ile gerek doğru ambalaj seçimi gerekse ambalajın tasarımı ve bu tasarıma hizmet eden imalat süreçlerini hassasiyetle yürütür.

Sektörde raf ömrünü uzatabilmenin en profesyonel noktasının doğru paketleme teknolojisine sahip makinalardan geçtiği bilgisini uzun tecrübe sonucunda müşterilerine sunmakta olup, bu konuda sağlıklı iş çözümleri ile projeler yürütür ve yönetir.

Tavuk sektörünü incelediğimizde , tüketicinin değişen yaşam koşullarına bağlı olmak kaydıyla ihtiyaçlarına cevap verecek fonksiyonlara sahip paketleme çözümlerini beklediğini yakından takip etmekteyiz. Örneğin; Aç-Bitir ve Porsiyon ürünlerinin Tavuk sektöründe de yaygınlaştığını ve bunun gibi birçok fonksiyon içeren paketleme beklentilerinin giderek arttığını gören BETA-PAK hem inovatif hem maliyet odaklı hem de insan sağlığını öncelikleyen projeler sürekli üretmektedir.

Taze tavuk ürünleri

  • Dağıtıma yönelik büyük parçalar
  • Perakende sektörü için hazırlanan doğranmış porsiyonlar