Değerli İş Ortağımız,

Beta-Pak ailesi olarak ilk günden itibaren katma değerli üretimle ülkemize ve müşterilerimize değer yaratmaya çalıştık. Her türlü zorlu koşulda kaliteden ödün vermeden üretmeye devam eden müşterilerimize hizmet etmenin sorumluluğunu taşıdık. Global Türk markası olma ve büyüme vizyonuyla sürdürdüğümüz operasyonlarımızda güçlü paydaşların önemine inandık.
Bu duyuru vesilesiyle RSM Grup’un Beta-Pak’a ortaklığını açıklamaktan gurur duyarız. Gücümüze güç katacak ortaklığımızı “Global Türk Markası Beta-Pak” vizyonunun temel taşı olarak görmekteyiz. Türk sanayisine sayısız katkıları olmuş ve tüm iş çevreleri tarafından saygı duyulan iş insanı Sayın Rıdvan Mertöz olmak üzere tüm Mertöz ailesine Beta-Pak markasına duydukları güven için de ayrıca teşekkür ederiz.

Belirsizliklerin yüksek olduğu bu günlerde birlikten aldığımız güçle geleceğe umut dolu bakıyoruz. Yenilikçi ve katma değerli üretim anlayışıyla sizlerle birlikte büyümeye ve değer yaratmaya devam edeceğiz. Beta-Pak tıpkı geçmişte olduğu gibi gücünü sizlerle olan ilişkisinde bulacaktır.
Beta-Pak’ın geleceğini güçlü temeller üzerine inşa etme gayemizin bir göstergesi olarak, mevcut üretim binamızdan Hadımköy OSB bölgesinde 12.000 m2 alana sahip yeni fabrikaya taşınacağımızı belirtmekten de sevinç duyuyoruz. Mayıs 2022 de taşınacağımız modern üretim tesisimizde daha yüksek kapasiteyle sizlere daha iyi hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz.

Bizi destekleyen, ilham veren ve geri bildirimleriyle her geçen gün kendimizi geliştirmemizi sağlayan tüm değerli iş ortaklarımıza Beta-Pak ailesi adına tekrardan teşekkür ederiz.
Beta-Pak’tan beklenen yüksek kalite hizmeti sunmaya devam etmek ve geleceği birlikte inşa etmek için sabırsızlanıyoruz.
‘’Beta-Pak Yönetim Kurulu olarak ülkemizin büyümesinin üretimden geçtiğine inanıyoruz. Daha çok üreten, daha güçlü bir Beta-Pak için hız kesmeden yatırımlara devam edeceğiz. Bugüne kadar başardıklarıyla örnek teşkil eden Beta-Pak sizlerin de desteğiyle global marka olmayı başaracaktır.’’ Rıdvan Mertöz, Yönetim Kurulu Başkanı
‘’Türkiye, makine sektöründe ciddi bir üretim kapasitesine ve bilgi birikimine sahip. Beta-Pak olarak yeni yapımızla kısa ve orta vadede özellikle ihracat tarafında katma değeri yüksek projelere imza atmaya devam edeceğiz.’’ Ali Elkılıç
“RSM Grup’un Beta-Pak markasına inanması 25 Yılda başardıklarımızın bir göstergesidir. Ülkemizi gururla temsil edecek ve daha büyük başarılara imza atacak bir Beta-Pak markası hepimizin temennisidir.” Cengiz Karagülle
“Global bir Türk markası yaratmak için çıktığımız yolda Beta-Pak’ın geleceğine inanan herkesin güçlerini birleştirmesinden mutluluk duyuyoruz. Bu süreçte tüm müşterilerimize ilk günkü gibi şevkle hizmet etmeye ve büyümeye edeceğiz.” Turgay Gezer
İş birliğimizi nasıl arttırabileceğimizi tartışmak ve vizyonumuzu paylaşmak için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
BETA-PAK Yönetim Kurulu